Проведено методичну нараду практичних психологів та соціальних педагогів закладів освіти

Вчора, 15 вересня 2021 року відділом освіти, сім’ї, молоді та спорту Буштинської селищної ради проведено методичну нараду практичних психологів та соціальних педагогів закладів освіти за напрямком роботи психологічної служби.

Шановні працівники фізичної культури, вчителі, тренери, ветерани галузі, спортсмени, шанувальники і уболівальники спорту!

Щиро вітаємо Вас з Днем фізичної культури і спорту!          Відомо, що заняття фізкультурою загартовують не тільки тіло, а й дух людини, допомагають розвивати такі якості, як воля, цілеспрямованість, наполегливість, почуття товариства, благородство.  Переконані, що саме фізкультура і спорт є для людини джерелом здоров'я, чудового настрою й оптимізму. Отож немає жодного сумніву, що лише здоровий спосіб життя сприяє здійсненню багатьох добрих справ.                                                                                                     Нехай для кожного з Вас фізкультура і спорт стануть союзниками, принесуть радість і енергію, відчуття вічної молодості.          Бажаємо всім міцного здоров’я, успіхів, наполегливості та перемог! Нехай щастить усім, хто присвятив своє життя спорту, популяризації та розвитку сфери фізичної культури.