25 липня 2024 року у сесійній залі Буштинської селищної ради було прозвітовано поліцейським офіцером громади Бойко І. І, про пророблену роботу за шість місяців поточного року.

Зокрема, офіцер довів про роботу з охорони громадського порядку та боротьби зі злочинністю: профілактичні заходи з громадянами, співпраця зі Службою у справах дітей, допомога особам, які опинилися у складних життєвих обставинах, здійснення рейдів, робота з особами, які здійснюють правопорушення у сфері сімейно-побутових відносин, неповнолітніми правопорушниками.

Також офіцер громади відповів на усі питання, що були поставлені присутніми у залі та надали свої пропозиції для подальшої співпраці.

Цей звіт демонструє відкритість поліції та її готовність до співпраці з громадою для підвищення рівня безпеки та довіри. Лише разом із Вами нам вдасться зробити Нашу громаду безпечною. Впроваджуючи механізми взаємодії громади та поліції.